Nacházíte se: Zdravé spaní / Matrace / matrace TAŠTIČKOVÉ / Matrace PRIMÁTOR BIO-EX

Matrace PRIMÁTOR BIO-EX

Matrace PRIMÁTOR BIO-EX - Matrace PRIMÁTOR BIO-EX v potahu ALOE VERA

Matrace PRIMÁTOR BIO-EX s taštičkovou pružinou, je vynikající ortopedická matrace vhodná na pevný hustý laťový rošt nebo sololitovou desku. Každá pružina je uložena v tašce, která jí umožňuje samostatné kopírování páteře. Tímto je docíleno toho, že páteř je během spánku ve své přirozené fyziologické poloze. Díky pružinovému jádru je matrace perfektně vzdušná, čímž je přirozeně antialergická. FYZIOSYSTÉM matrace zaručuje rozložení hmotnosti do sedmi anatomických zón. Vrchní vrstva je vyrobena z komfortní studené pěny o hustotě 40 kg/m3 a přírodní vlákno Seacell. Počet taštiček se pohybuje kolem 350 ks na matraci dle rozměru.

Snímatelný pratelný potah ALOE VERA obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Potah je prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií s dutým PES vláknem o gramáži 200 g/m2. Je pratelný na 60 stupňů.

Při výběru matrace napište do poznámky požadovaný rozměr a tuhost matrace: T3 - středně tuhá do 110kg, T4 - tužší do 130 kg. Uvedená cena platí do rozměru 90x200cm. Atypické rozměry jsou za příplatek.

Tip - jak vybrat správnou matraci

Nosnost: T3 - 110 kg, T4 - 120 kg
Doporučený rošt: pevný
Výška matrace: 22 cm
Cena za : 70 - 90x200 cm, potah Aloe Vera
Země původu: Slovensko

Cena bez DPH: 4950,- Kč

Cena s DPH: 5990,- Kč

+ zvětšit fotografii           |           + doporučit známému

Mám zájem o více informací k tomuto produktu

Váš dotaz:

Váš email:

Váš tel. kontakt:

Opište prosím čísla z obrázku.


Zpět na výpis produktů...