Nacházíte se: Zdravé spaní / Matrace / matrace TAŠTIČKOVÉ / Matrace AMERIKA

Matrace AMERIKA

Matrace AMERIKA

AKCE!

Exklusivní matrace AMERIKA má efekt vodní matrace. Jádro se skládá z LÍNÉ PĚNY a TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY, jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Každá pružina je uložena v tašce, která jí umožňuje samostatné kopírování páteře. Má vynikající ortopedické vlastnosti a lépe podpírají páteř. Počet taštiček se pohybuje kolem 1000 ks na matraci dle rozměru. Vrchní deska je z LÍNÉ PĚNY, která je zárukou maximálního komfortu. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty líná pěna měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a svalstvo zůstává během spánku naprosto uvolněné.

Snímatelný luxusní potah LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza, dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a lyocellu pro lepší provzdušnění jádra. Potah je snímatelný a pratelný na 60 stupňů.

Uvedená cena se vztahuje na matrace do rozměru 90x200cm. Atypické rozměry jsou za příplatek. Při objednání  napište požadovaný rozměr matrace.

 

Tip - jak vybrat správnou matraci

Nosnost: 120 kg
Doporučený rošt: pevný
Výška matrace: 26 cm
Cena za : 70-90x200 cm, potah Lyocell
Země původu: Slovensko

Cena bez DPH: 11165,- Kč
Akční cena bez DPH: 9240,- Kč

Cena s DPH: 13510,- Kč
Akční cena s DPH: 11180,- Kč

+ zvětšit fotografii           |           + doporučit známému

Mám zájem o více informací k tomuto produktu

Váš dotaz:

Váš email:

Váš tel. kontakt:

Opište prosím čísla z obrázku.


Zpět na výpis produktů...