Nacházíte se: Zdravé spaní / Matrace / matrace FERRETI / Matrace ALTEZA

Matrace ALTEZA

Matrace ALTEZA

NOVINKA!

Volba matrace podle výšky postavy

K  VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ VE ZLÍNĚ

Alteza je jedinou matrací na našem trhu, u které si můžete zvolit jádro matrace podle výšky postavy. Tři varianty rozdílného rozsahu zónování vám zaručí optimální oporu těla přesně tam, kde je potřeba.

 Jádro matrace ALTEZA je pro dokonalou oporu vašeho těla členěno do sedmi zón, jejichž rozsah se mění v závislosti na výšce postavy. Výsledkem je přesné umístění jednotlivých částí vašeho těla na všech sedmi zónách matrace. Tělo tak dostane dokonalou oporu přesně tam, kde jí potřebuje.

Jádro matrace ALTEZA je vyrobeno z jedinečné značkové pěny CELLFLEX vyvinuté pro nejexkluzivnější řady matrací. Trvalá elasticita, excelentní pružnost a vysoký standard bodové elasticity garantují rovnoměrné rozložení tlaku těla. Optimální otevřená buněčná struktura zaručuje vysokou úroveň propustnosti vzduchu s vynikající regulací vlhkosti, která je navíc podpořena profi lací jádra matrace. Pěna CELLFLEX je vyráběna podle nejpřísnějších kritérií zaručujících nejvyšší kvalitu.

A. POTAH MATRACE ALTEZA - Tento potah vyniká elegancí, jemností a je velmi příjemný na dotek. Vlákno z přírodního hedvábí obsahuje podobné bílkovinné látky jako lidská kůže, a proto na ni blahodárně působí. Vlákno navíc odolává mikroorganizmům a nevyvolává žádné alergické reakce. Přírodní hedvábí je doplněno přírodním bambusovým vláknem s antibakteriálními účinky.

B. TVAROVÉ DUTÉ ROUNO HOLLOW-FILL - Duté rouno je upraveno silikonováním, což mu dodává výjimečnou nadýchanost a nesléhavost. Nadstandardní hmotnost rouna 300 gramů na m2 pak umocňuje celkový komfort matrace.
C. SPODNÍ TKANINA ELASTANVysoce elastická tkanina spoluvytvářející elasticitu celého potahu je nezbytná pro maximální využití tvarových vlastností jádra matrace. Tkanina současně chrání jádro matrace proti znečištění

ZÁRUKA - 5 LET

Nosnost: 130 kg
Doporučený rošt: lamelový
Výška matrace: 19 cm, 25 cm
Cena za : 90x200 cm,v.19 cm
Země původu: Slovensko

Cena bez DPH: 12620,- Kč

Cena s DPH: 15270,- Kč

+ zvětšit fotografii           |           + doporučit známému
Matrace ALTEZA - detail jádraMatrace ALTEZA - detail potahuMatrace ALTEZA - velikosti
Matrace ALTEZA

Mám zájem o více informací k tomuto produktu

Váš dotaz:

Váš email:

Váš tel. kontakt:

Opište prosím čísla z obrázku.


Zpět na výpis produktů...